Wirtualne zwiedzanie szkoły

LIGA LA 25.09.2018r. Tomaszów Lubelski
LIGA LA 25.09.2018r. Tomaszów Lubelski

 

               

Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym naszej szkoły. Drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące szkołę spisały się doskonale  awansując do zawodów rejonowych w Zamościu. Wraz z klasyfikacją drużynową zdobyliśmy awans zawodników do indywidualnej Ligi LA do szczebla rejonowego. U dziewcząt awansowała Wiktoria Rachańska zdobywając pierwsze miejsce w biegu na 800m. U chłopców awans zdobyli: Jakub Pyda, Jakub Witkowski - 100m, Przemysław Krawczyk – 400m, Szymon Olenkiewicz, Michał Towbin – 1500m, Krystian Byra – skok w dal.

 

 

Dziewczęta:

 

 

 

 

 

100m

 

  1. Wielgosz Anita                            13,97
  2. Gęborys Kinga                             14,457
  3. Buczkowska Weronika                 14,74
  4. Krawczyk Aleksandra                    14,4

 

 

 

 

400m

 

  1. Chromiec Natalia                            1,17
  2. Szczerba Weronika                        1,14
  3. Szwedurska Wiktoria                    1,19,62

 

 

 

 

800m

 

  1. Smutniak Żaneta                            2,49,77
  2. Rachańska Wiktoria                       2,47,60

 

 

 

 

Skok w dal

 

  1. Świderek Dorota                            4,05
  2. Hałasa Patrycja                               3,8
  3. Zając Aleksandra                            3,83
  4. Margol Aleksandra                        4,2
  5. Kiś Joanna                                         3,57       3,93
  6. Skali Izabella                                     3,88       3,94

 

 

 

 

Kula

 

  1. Czok Aleksandra                             7,22
  2. Krzyszycha Marcelina                   7,30
  3. Koniuszko Aneta                            7,56

 

 

 

 

       Sztafeta 4x100m

 

 

1.       Wielgosz Anita

 

 

2.       Szczerba Weronika

 

 

3.       Chromiec Natalia

 

 

4.       Buczkowska Weronika   

 

             

 

Op. p. Jadwiga Kotowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy:

 

 

 

 

 

       100m

 

  1. Pyda Jakub                                        11,06
  2. Witkowski Jakub                             11,96
  3. Nowosadowski Karol                    12,64

 

 

 

 

       400m

 

  1. Krawczyk Przemysław                  57,24
  2. Żerucha Maciej                                               1,01,23
  3. Jędruszczak Roman                       1,00,30

 

 

 

 

1500m

 

  1. Towbin Michał                                 4,54,04
  2. Olenkiewicz Szymon                     4,53,68
  3. Żurowski Paweł                                              4,58,59

 

 

 

 

Skok w dal

 

  1. Wełna Adam                                    4,80
  2. Byra Krystian                                    5,61
  3. Palak Bartosz                                    4,81

 

 

 

 

Kula

 

  1. Wawrzusiszyn Patryk                    10,43
  2. Krawczyk Piotr                                 8,14
  3. Kołodziej Michał                             9,76
  4. Skawiński Marcel                            7,99

 

 

 

 

4x100m – 47,03

 

 

1.       Krawczyk Piotr

 

 

2.       Witkowski Jakub

 

 

3.       Wełna Adam

 

 

4.       Pyda Jakub

 

 

 

 

 

Op. p. Halina Bojko

LIGA LA 25.09.2018r. Tomaszów Lubelski