Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 767293
III nagroda i dwie nominacje w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Literackiej "Jesień z poezją"

W tym roku, już po raz XIV został zorganizowany Ogólnopolski Festiwal Piosenki Literackiej „Jesień z poezją”. Impreza odbyła się w dniach 28-29 listopada 2014r. w Świdniku, a jej organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury. W przesłuchaniach konkursowych wziął udział uczeń naszej szkoły Kamil Szymański,który zdobył ex aequo trzecią nagrodę. Jury konkursu postanowiło również przyznać Kamilowi dwie nominacje:

- do XII Edycji Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego "Nadzieja" w Kołobrzegu     oraz

- do XLII Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie.

Do konkursu Kamil przygotowywał się pod  kierunkiem pana prof. Andrzeja Bulicza.

Dim lights Embed Embed this video on your site