Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 767281
Dni otwarte 2015
 
W dniach 19 – 20.03.2015 r. w naszej szkole odbędą się Dni Otwarte. 
 
Gimnazjaliści z klas III ze wszystkich szkół powiatu tomaszowskiego będą mieli okazję zwiedzić budynek naszej szkoły, halę sportową oraz obiekty Powiatowego Międzyszkolnego Centrum Sportu i Reakreacji. Przedstawiciele naszej  szkoły  będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad rekrutacji i kierunków kształcenia, pokazywana będzie prezentacja multimedialna oraz udostępnione zostaną materiały promocyjne. Ponadto będzie możliwość zobaczenia wielu atrakcji: między innymi: pokazów chemicznych, występów tanecznych i muzycznych.
 

Zwiedzanie  szkoły odbywać się będzie w godz. 9.00 – 13.00.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Aby powiększyć należy kliknąć na wybrany obraz