Wirtualne zwiedzanie szkoły

Licznik odwiedzin

Odsłon : 767266
Dni otwarte 2019
W dniach 21 – 22.03.2019 r. w naszej szkole odbędą się Dni Otwarte. 
 
Zapraszamy gimnazjalistów z klas III oraz absolwentów klas VIII ze wszystkich szkół powiatu tomaszowskiego do zapoznania się z ofertą naszej szkoły podczas Dni Otwartych, które odbędą się w dniach 21 - 22 marca 2019 roku. Na odwiedzających naszą szkołę w tych dniach będą czekały liczne atrakcje, między innymi  możliwość zwiedzania budynku  szkoły, hali sportowej oraz wszystkich obiektów Powiatowego Międzyszkolnego Centrum Sportu i Reakreacji. Jak co roku przedstawiciele naszej  szkoły  będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad rekrutacji i kierunków kształcenia, prezentowany będzie film promocyjny szkoły oraz udostępnione zostaną materiały promocyjne. Goście będą mogli również uczestniczyć w  pokazach chemicznych, quizach językowych, jak też obejrzeć przygotowane przez uczniów naszej szkoły występy taneczne i muzyczne.
 
 
 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

 

Dim lights Embed Embed this video on your site