Dni otwarte 2019 relacja
Dni otwarte w naszej szkole miały miejsce w dniach  21  i 22 marca 2019 r. Do naszej szkoły przybyli uczniowie  klas III szkół gimnazjalnych oraz absolwenci klas VIII ze wszystkich szkół z powiatu tomaszowskiego.
 Na odwiedzających naszą szkołę czekały liczne atrakcje, między innymi  możliwość zwiedzania budynku  szkoły, hali sportowej oraz wszystkich obiektów Powiatowego Międzyszkolnego Centrum Sportu i Reakreacji. Jak co roku przedstawiciele naszej  szkoły udzielali wszelkich informacji na temat  rekrutacji i kierunków kształcenia, prezentowane były materiały promocyjne. Goście  mogli również uczestniczyć w  pokazach chemicznych, quizach językowych, konkursach wiedzy, jak też obejrzeć przygotowane przez uczniów naszej szkoły liczne występy taneczne i muzyczne.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Dni otwarte 2019